Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, kadinaozelnet@gmail.com mail adreslerinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde bulunan tüm metarayeller, yazılar, konular, içerikler ile ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizdeki tüm metarayeller, yazılar, konular, içerikler başka sitelerden alıntıdır.Biz sadece yukarda belirttiğimiz gibi “yer sağlayıcı” bir siteyizdir. Bizimle alakası yoktur.

Sitemizden kaldırılması istenilen konular incelenip 3 iş günü içersinde kaldırılacaktır. Sitemiz telif haklarına saygılıdır.


SAĞLIK BÖLÜMÜ HAKKINDA

Kadinaozel.net‘da yer alan yazılı ve görsel içeriğin farklı kaynaklardan derlenmiş bilgiler olduğunu ve kesinlikle teşhis ya da tedavi amaçlı olarak kullanılamayacağını hatırlatırız. Sitemizi lütfen sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Sitemiz ziyaretçileri, sitede belirtilen kullanım şartlarını okuyup kabul etmiş sayılırlar.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan bilgiler herhangi bir sağlık sorunu için teşhis ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu bilgiler sağlık kurumlarından ve kitaplardan derlenmiştir. Lütfen kullanım koşullarını okuyunuz. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz.