Seda Akgül Boşandı

Seda Akgül Boşandı
Magazin 25 Temmuz 2016 124 defa okundu 1 yorum

Seda Akgül, 1,5 yıllık birlikteliğin ardından nikah masasına oturduğu Avram Habib’le yollarının ayrıldığını Facebook paylaşımıyla duyurdu.

“Sevgili dostlar, eşimle ayrıldığım doğrudur” diyen Akgül, sonrasında şu sözleriyle evliliğin ihanetten dolayı bittiği varsayımını akıllara getirdi:

İşte Akgül’ün o paylaşımı:

“Bazen çok bilmek ve farkındalık ikili ilişkilerde dezavantajdır, çünkü kül yutmazsınız.Kimin haklı, kimin haksız olduğu da önemli değil , önemli olan mutlu olmak ve edebilmek. Kadının hep alttan alması ve kurbanı oynaması normal sayılır. Siz benim bu kitaplarda yazdıklarımı yapın , yaptıklarımı yapmayın. Keşke evlenmeden önce bende birkez daha okusaydım ? Dünyada tek değer vermek ve saygı duymak zorunda olduğunuz kişi kendinizsiniz.Evli de olsak, bekar da olsak yalnız öleceğiz maalesef, o yüzden lütfen özsaygınızdan taviz vermeyin. Sizi ezmek veya aşağıya çekmek isteyen kimseyle olmayın. Hayat üzüntüler için uzun, mutluluklar için ise kısa. Hepimiz hata yapma lüksüne sahipiz, yeter ki fark edip en kısa zamanda düzeltelim. Hepinizi seviyorum, özellikle de hemcinslerimi.”

Genel Yayın Yönetmeni / Executive Editor

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
    Cemre 27 Ağustos 2016 - 16:03

    Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Magazin bölümünü daha aktif tutarsanız daha güzel olacağına inanıyorum.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.