FETÖ’cü Sanatçıları Recep Tayyip Erdoğan’a Sunacağım

FETÖ’cü Sanatçıları Recep Tayyip Erdoğan’a Sunacağım
Magazin 23 Temmuz 2016 80 defa okundu 0 yorum

Ünlü şarkıcı, bazı sanatçıların FETÖ’ye destek verdiğini ve bununla ilgili belgeleri Cumhurbaşkanı’na sunacağını söyleyerek olay yarattı.


ÜNLÜ şarkıcı Niran Ünsal, 15 Temmuz’da hain darbe teşebbüsünde bulunan FETÖ’nün en tehlikeli gruplarının müzik sektöründe olduğunu iddia etti. Ünsal’ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı iddialar çok çarpıcıydı. Elinde belgeler olduğunu söyleyen Niran Ünsal, “Belgeleri ve bilgileri Sn. Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a bizzat kendim ileteceğim!” dedi. “2 sene önceki başlıklarımı yeniliyorum. Ok, yaydan çıktı ne de olsa. Müzik sektörü acil temizlenmeli” söyleyerek yetkililere seslenen ünlü sanatçı, AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu’dan da yardım istedi. Sosyal medya desteğiyle suç duyurusunda bulunan Niran Ünsal, kendisini reklam yapmakla suçlayanlara da şöyle dedi.


GÖZLER ELİNDEKİ BELGELERDE
“Ben ilk günden itibaren demokrasime sahip çıkmak için sokaklardayım. Şov yapmak isteseydim böyle reklam yapardım. Benim asıl hedefim bu terör örgütüne sempatisi olanların ve üyelerinin bizim sektörümüzden temizlenmesi.” Şimdi merak edilen Niran Ünsal’ın sunacağı belgelerin ne olduğu ile ünlü sanatçının bu iddiaları doğruysa müzik sektöründeki FETÖ’cülerin kimler olduğu…

Genel Yayın Yönetmeni / Executive Editor

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.