Doğru Saat Seçimi Nasıl Olmalı?

Doğru Saat Seçimi Nasıl Olmalı?
Moda 3 Ağustos 2016 165 defa okundu 2 yorum

Bay ve bayanlar için vazgeçilmez bir aksesuar olmaktan öte, stil sahibi olduklarının da en büyük işareti olan saatleri, seçerken pek çok ayrıntıya dikkat edilmelidir. Herhangi bir saatin öncelikli işlevi olan zamanı ölçmesi, günümüzde ulaşılan teknolojik gelişmişliğe paralel olarak artık tüm saatlerde ileri düzeyde olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra daha çok özelliği bünyesinde barındıran saatler bulunabildiği gibi, su geçirmezlik özellikleri de üst düzeyde bir performans sunabilmelerini sağlıyor.


Her şeyden önemlisi olarak altını çizilecek konu ise, elbette saatlerin sahip oldukları tasarım özellikleridir. Kullanıcıların ihtiyaçların doğru bir şekilde seçerek, buna uygun özelliklerde üretilen saatlerin, repliklara da orjinalleri kadar teknik ve mekanik özellikleri bulunduruyorlar.
Yaptığınız işe göre tarzınızı yansıtacak ağırlık ve şıklıkta saatler kullanmanız gerekmektedir. Yukarıda belirttiğimiz her saat bir bankerin bütünleyici parçası olamayabilir. Kullanmış olduğunuz saatler sizlerin işinizde ve giyiminizle bütün olmalıdır.

Genel Yayın Yönetmeni / Executive Editor

2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
    Hoppala 27 Ağustos 2016 - 15:57

    Saat modeli önerilerinizi bekliyoruz? Şahsen aykırı modeller tercihimdir.

    Zehra 8 Eylül 2016 - 19:32

    Saat alırken aklımın bi köşesinde kalacak sözler teşekkür ederim

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.